Masaż klasyczny

Masaż klasyczny działa rozluźniająco i łagodząco na wszelkie dolegliwości związane z układem kostnym i mięśniowym. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż pomaga również w usuwaniu toksyn. Trwa zwykle od 30 do 60 minut w zależności od potrzeb i powinien być powtórzony minimum 6 do 10 razy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego. Po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, poprzez jej dotlenienie i ukrwienie.

Masaże wykonywane są zarówno w gabinecie jak i w domu klienta, w czasie dla niego dogodnym.