Gimnastyka indywidualna

Gimnastyka indywidualna w gabinecie ma charakter profilaktyczny. Przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym od 30 do 75 lat, ćwiczących indywidualnie - par małżeńskich i grup maksymalnie do 5 osób.

Zajęcia odbywają się w Dusznikach Zdroju w salce przy ul. Willowej 14. Salka wyposażona jest w rowery stacjonarne, bieżnię mechaniczną z wiosłami, total gym, steper z pracą rąk, piłki fitball, taśmy, agrafki, laski, drabinki, ławeczki, ciężarki 1-5 kg, maty. Zajęcia ustalane są w terminie dogodnym dla klubowicza. Mają na celu wzmocnić całe ciało. poprawić stan wszystkich mięśni i stawów, poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe o różnym charakterze i z różnymi przyborami. Mała ilość ćwiczących pozwala na właściwa kontrolę wykonywanych przez nich ćwiczeń oraz weryfikację ich postępów.