Gimnastyka w wodzie

Gimnastyka w wodzie z przyborami to rewelacyjna forma ruchu, ciesząca sie ogromna popularnością u osób z nadwagą i problemami kręgosłupa. Idealna jest dla kobiet w ciąży, dla osób pragnących oswoić sie z wodą i odstresować. Odczuwalne efekty to trening bez nadmiernego wysiłku i potu, oraz przyjemny masaż skóry co zmniejsza napięcie mięśni. Lekkość w wykonywaniu ćwiczeń sprawia, iż ćwiczący jest w stanie wykonać większą ilość powtórzeń i o różnym zakresie, co nie jest możliwe na sali. Zwiększenie wydolności organizmu poprzez pracę z makaronami, łapkami na dłonie, deskami, poprawiają naszą siłę, wytrzymałość i równowagę.

Zabawy w grupie i ćwiczenia w dwójkach dają wiele zadowolenia i satysfakcji zarówno prowadzącemu jak i ćwiczącym.